Monthly Archives: Aprel 2018
2018 yil 12 aprel kuni “UzDongYangCo” qo’shma korxonasida, Andijon shaxar huquq tartibot hodimlari, “Xon Ota” jome masjidi imom hatibi, korxona rahbari va yoshlari ishtirokida “Yoshlar o’rtasida diniy ekstremizm va terrorizmga qarshi mafkurani shakllantirish va huquqbuzarlik va jinoyatchilikni oldini olish” mavzusida davra suhbati o‘tkazildi.
Comments Off on Diniy ekstremizm va terrorizm
Import hajmini tubdan qisqartirish va mahalliylashtirishni chuqurlashtirish yo’llari
By | 2018-04-04T12:07:14+05:00 Aprel 4th, 2018|Kategoriyalar: Yangiliklar|Taglar: , , |
2018 - yil 27- Fevral kuni O'zbekiston Respublikasi Prezidenti Sh.M.Mirziyoyev raisligidagi selektor yig'ilishida eksportbop mahsulotlar ishlab chiqarishni yo'lga qo'yish, import hajmini tubdan qisqartirish va tarkibini optimallashtirish vazifasi topshirilgan.
Comments Off on Import hajmini tubdan qisqartirish va mahalliylashtirishni chuqurlashtirish yo’llari

Monthly Archives: April 2018
On April 12, 2018 at “UzDongYangCo” LLC Uzbekistan-Korea joint venture have been organized a roundtable meeting among Andijan city law enforcement officials, Imam of the “Khan Ota” mosque, heads of Company and youth, on theme "Formation Immunity against Religious Extremism and Terrorism on the Youths’ mind and Prevention of Violence and Crimes”.
Comments Off on Religious extremism and terrorism
Ways of deepening the localization and radical reduction of imports
By | 2018-04-04T12:05:01+05:00 April 4th, 2018|Categories: News|Tags: , , |
At the selector meeting chaired by the President of the Republic of Uzbekistan Sh.M.Mirziyoev on February 27, 2018, it was assigned to set up production of export - oriented products, to radically reduce the volume of imports and optimize its structure.